Цей віртуальний кабінет допомагає здобувачам освіти, їх батькам та педагогам.
Тут знайдете корисну інформацію для різних життєвих ситуацій, зокрема:
-
🚫 Протидія насильству та булінгу: Як розпізнати, зупинити насильство та отримати підтримку.
-
⚧ Гендерна рівність: Інформація про рівність прав та можливостей для всіх.
-
📋 Пам'ятка: Ключові поради з психологічної підтримки.
-
📞 Телефони гарячих ліній: Контакти служб підтримки.
😊 Приємного користування!
Плакат розповідає, що таке кібербулінг, коли жарти можуть перерости в кібербулінг та як отримати допомогу, якщо дитина потерпає від кібербулінгу.
Профілактика деструктивної поведінки підлітків
У цьому посібнику зроблено спробу якомога ширше, водночас предметно, висвітлити проблему деструктивної поведінки підлітків. У матеріалі проаналізовано сутність та особливості як самого явища в цілому, так і його окремих видів: булінгу та кібербулінгу; зловживання інтернетом; суїцидальної поведінки; паркуру, руфінгу, зачепінгу тощо.
Зміст навчально-методичного посібника спрямований на подальший розвиток відновних практик та відновного підходу в закладах освіти. Видання містить інструментарій для навчання учнями-медіаторами та ученицями-медіаторками своїх однолітків базових навичок медіації за принципом «рівний — рівному / рівна — рівній».
Листівка допоможе дитині зрозуміти зміст терміна «домашнє насильство» та визначити, чи зазнає він/вона його в умовах дистанційного навчання. Також тут наведено алгоритм дій у разі домашнього насильства та поради щодо того, як правильно говорити про свої почуття.
Ця брошура створена для того, щоб допомогти дітям, які зіткнулися з булінгом. Вона містить корисну інформацію та поради, які допоможуть зрозуміти, як діяти в складній ситуації, та знайти підтримку.
Брошура створена з метою допомогти дітям усвідомити свою відповідальність за власні вчинки та сприяти розвитку дружніх і підтримуючих відносин у колективі.