top of page
  • Фото автораVlad Vlad

Відбулося покладання квітів з нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій

8 ТРАВНЯ О 9:30 З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ ВІДБУЛАСЯ УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ ДО ПАМ'ЯТНИКА НЕВІДОМОМУ СОЛДАТУ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І 78-Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ (1939-1945).

Сьогодні, ми разом з мільйонами людей по всьому світу відзначаємо День пам'яті та примирення присвячений перемозі над нацизмом. У цей день ми згадуємо тих, хто не повернувся з війни, усіх жертв страшного воєнного лихоліття.

Надзвичайно важливо згадувати та вшановувати подвиг тих, хто боровся з нацизмом і переміг його. Не менше заслуговують на увагу та пам’ять і жертви війни: остарбайтери, діти війни, цивільні, які постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл. Війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками.

Нині, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором. Однак тепер це – путінська рашка, яка говорить про «вирішальний внесок у перемогу над нацизмом росіяк». Сьогодні саме московія, увібравши в себе всі злочинні практики нацизму й комунізму, зазіхає на нашу територіальну цілісність і мир у Європі.

Наша боротьба триває щоденно від 2014 року, і ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій підступного агресивного сусіда-злочинця. Міць наших збройних сил є запорукою існування держави та збереження прав людини.


4 перегляди0 коментарів

Bình luận


bottom of page