top of page

Методична студія «EDU_FEST Dnipro – 2022. Медіа-інформаційні технології та STEM-освіта у Новій Украї

03 листопада 2022 року відбулась методична студія обласного фестивалю педагогічної творчості освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnipro – 2022» за темою: «Медіа-інформаційні технології та STEM-освіта у Новій Українській Школі».

Організатори заходу: кафедра управління інформаційно-освітніми проєктами, НМЛ інформаційних технологій та STEM-освіти, НДЛ інформаційних технологій та дистанційного навчання.


Фестиваль «EDU_FEST Dnipro – 2022» - це чудова можливість випробувати свої творчі сили, поділитися своїми педагогічними наробками. Дякуючи сучасним інформаційним ресурсам, поінформованість про цей фестиваль була всюди. Гадаю, що кожен освітянин задумався про участь в ньому. Хочу подякувати Дніпровській академії неперервоної освіти за надану можливість у професійній самореалізації, обміну ефективним педагогічним досвідом та створення умов для співпраці освітян Дніпропетровщини, а також за високу оцінку моєї роботи. Сьогодні перемога – це перемога на всіх фронтах! І дивлячись на ту кількість освітян, що взяли участь у фестивалі, сміливо можна сказати, що педагоги нашого регіону міцно тримають педагогічний стрій.

Бажаю скорішої перемоги нашій квітучій Україні, вклоняюся і дякую кожному ЗАХИСНИКУ!

1 перегляд
bottom of page